Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nezabudnite, že už túto stredu a štvrtok bude prebiehať zber vriec s vytriedeným odpadom papiera a plastu

Dátum: 21.09.2020
Autor: Monika Debnárová
Nezabudnite, že už túto stredu a štvrtok bude prebiehať zber vriec s vytriedeným odpadom papiera a plastu

Milí Vajnoráci, nezabudnite že tento týždeň v stredu a štvrtok bude prebiehať zber vrecového zberu triedeného odpadu v zóne A aj B.

Milí Vajnoráci,

nezabudnite prosím že už túto stredu 23. septembra 2020 bude prebiehať zber vrecového zberu triedeného odpadu v zóne A, do ktorej patria ulice: Baničova, Dorastenecká, Jačmenná, Kataríny Brúderovej, Koncová, Koniarkova, Kratiny, Na doline, Nad jazierkom, Nad Válkom, Nemecká dolina, Ochotnícka, Oslobiditeľská, Pod lipami, Pod Válkom, Pri pastierni, Pri Struhe, Roľnícka, Rybničná, Skuteckého, Šaldova, Šutráková, Za farou a Zátureckého.

Vo štvrtok 24. septembra 2020 bude prebiehať zber vrecového zberu triedeného odpadu v zóne B, do ktorej patria ulice:  Bagrovisko, Buzalkova, Čierny chodník, Hospodárska, Kúkoľová, Na jarku, Pod krížom, Pračanská, Pri mlyne, Pri nadjazde, Pri starom letisku, Pri šanci, Príjazdná, Šachorová, Šinkovské, Široká, Šuty, Tibenského, Tomanova, Uhliská, Vajnorké jazerá, Veľké tepnice, Za humnami, Za mlynom a Zbrody

Preto prosím nezabudnite nechať  vrecia s vytriedeným papierom a plastom (odvezené budú iba vrecia dodané do vašich domácností spoločnosťou OLO) pred vašimi domami už večer pred dňom zberu. Pokiaľ nemáte dostatok vriec, obráťte sa s včas s požiadavkou priamo na Miestny úrad vo Vajnoroch. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.