Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vjazd kamiónu do zákazu vjazdu na Dorasteneckej

Vyriešený
Prijatý: 17.12.2021
Zodpovedaný: 20.04.2022
Autor: anonym
Zodpovedal: Monika Debnárová

Podnet:

Pred dvomi rokmi som starostovii nahlásil problém s kamiónom, čo nemá povolenie na vojdenie do Vajnor a nieto este na jazdu v obytnej zone a v protismere cez Dorasteneckú. Okrem toho nám láme stromy, lebo sa sem nevmestí. Chodí sem pravidelne, niekoľko krát počas týždňa do firmy, kde ho naložia a potom ide ten tovar odviesť a opäť sa vráti. Prikladám foto, čo urobil sused. Vraj tu aj starosta bol sa na to pozrieť ale nič sa od vtedy ďalej nepohlo. Dokedy máme čakať?


Odpoveď:

Dobrý deň, o tom kamione som sa dozvedela až dnes a súhlasim ze kamiony tu nemaju co robit, nieto este ak cuvaju do zakazu vjazdu a lamu stromy, lebo ich rozmery su vacsie ako znesie koridor komunikacie. Obratom som to nahlasila priamo nacelnikovi mestskej  policie a ten to pridelil na riesenie zodpovednému velitelovi. Predpokladam, ze nebude take jednoduche ten kamion vycihat, kedze nechodi na pravidelnej baze, ale ak mi pomozete ako obcania a nahlásite mi ho keď ho uvidíte, tak sa nam ich v súčnnosti s mestskou policiou určite odchytit podari.

Aktualizácia marec 2022

Ďakujem za upozornenie, s vodičom kamiónu, ako i so zodpovedným zamestnancom firmy kam kamión dodáva tovar som sa stretla za účelom vyriešenia veci. upozornila som ich na porušovanie predpisov a prisĺúbili mi, že už nebude dochádzať k ďalšiemu porušovaniu predpisov. 

Pokiaľ budú v porušovaní predpisov pokračovať aj naďalej, určite mi dajte vedieť. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.