Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie nad prechodom pre chodcov pri Vajnorii

Vyriešený
Prijatý: 19.08.2021
Zodpovedaný: 13.09.2021
Autor: Tomáš
Zodpovedal: Monika Debnárová

Podnet:

Dobrý deň,
už viac krát som na úrad nahlasoval nefunkčné osvetlenie nad prechodom pre chodcov pri Vajnorii. prosím vás viete s tým niečo urobiť?


Odpoveď:

13.9.2021

Dobrý deň, ako som sľúbila, informujem vás, že dnes som sa v predmetnej veci stretla so zástupcom OC Vajnoria, ktorý ma informoval, že podnet riešia. Informoval ma, že s opravou prerušeného vedenia začali už minulý týždeň a najneskor do konca tohoto týždňa bude osvetlenie sfunkčnené a pripojené na vnútornú sieť obchodného centra. Po ukončení testovacej fázy sfunkčnia aj druhú stranu osvetlenia prechodu. 

Veerím, že čoskoro budú fungovať osvetlenie nad celým prechodom.

19.8. 2021

Dobrý deň, ďakujem za podnet. Váš podnet som nahlásila obratom na Magistrát, ktorý má vaš ulicu v správe. Pracovníci Magistrátu boli na mieste preveriť dôvod nefunkčnosti osvetlenia a na mieste zistili, že osvetlenie je odpojené zo siete OC Vajnorie, ktorá ho má v správe. V nadväznosti na zistenú skutočnosť som požiadala o stretnutie manažment OC Vajnoria s prosbou o sfunkčnenie osvetlenia. Preverím aj možnosť odovzdania osvetlenia do správy Magistrátu, aby ho mohli pripojiť na verejnú sieť. O výsledku budem informovať. 

Ďakujem

 

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.