Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Klimatizácia v autobusoch

Vyriešený
Prijatý: 07.07.2021
Zodpovedaný: 20.08.2021
Autor: anonym
Zodpovedal: Monika Debnárová

Podnet:

Dobý deň,
prosím Vás prečo nie je v autobusoch ktoré chodia do Vajnor klimatizácia? Sú strašne vysoké teploty a v autobusoch sa nedá vydržať. Vodič má otvorené okienko a my sa kúpeme vo vlastnom pote. Viete nám s tým ako členka dozornej rady Dopravného podniku pomôcť?


Odpoveď:

Prajem pekný deň,

ďakujem za Váš podnet. Fungovanie klimatizácií na spojoch ktoré chodia cez Vajnory som bola osobne preveriť. Skontrolovala som námatkovo linky 52, 53, 65 a zistila som, že na väčšine z nich sú pokazené klimatizácie. Obratom som o tom informovala vedenie Dopravného podniku a požiadala ich o nápravu. Časť klimatizácií opravili ešte v ten deň a zvyšok bude opravený v prbehu mesiaca, nakoľko sa čaká na dodanie náhradných dielov. Vopred ďakujem za trpezlivosť. 

s pozdravom

Monika

Aktualizácia odpovede: od augusta sú všetky autobusy prechádzajúce z, do a cez Vajnory s funkčnou klimatizáciou :) Ešte raz Vám ďakujem za podnet, prispeli ste ním k skvalitneniu MHD :)

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.