Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vyčistenie chodníkov na Dorasteneckej ulici

Vyriešený
Prijatý: 16.03.2021
Zodpovedaný: 12.06.2021
Autor: BN
Zodpovedal: Monika Debnárová

Podnet:

Poprosím dočitenie chodníkov na Dorasteneckej ulici, kde zo zimy zostali nánosy zeminy a vyrastená burina. Čistiace auto sa tu len prejde a nepozametá poriadne celú ulicu. Prečo aj naša ulica nie je vyčistená tak ako ke'd čistili Roľnícku?


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujem za váš podnet, obratom som ho odoslala na riešenie na Magistrát hlavného mesta, nakoľko ide o ulicu, ktorá je v správe hlavného mesta.

Preverovala som dôvody neustáleeho znečistenia a zistila som, že čistenie tejto ulice má na starosti externá spoločnosť, u ktorej ani po opakovanej reklamácii nedošlo k náprave. Preto som požiadala pána primátora o ukončenie spolupráce s touto spoločnosťou a presunutiee starostlivosti o túto ulicu na novovzniknutý Komunálny podnik, ktorý je organizáciou hlavného mesta.

K výmene čistiacej spoločnosti za Komunálny podnik došlo v polovici mája 2021 a ich výkony som bola niekoľko krát námatkovo skontrolovať. Teším sa že došlo k náprave a ceesty a chodníky boli dočistené :) Ešte raz veľmi pekne ďakujem za super spoluprácu. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.