Vandali si zgustli na zastávke MHD Na pántoch pri SOŠ Obchodnej
SÚBOR
Dátum:
26.09.2020
Autor:
Monika Debnárová

Cez víkend sa vandali vyšantili na nedávno inštalovanej zastávke MHD pri SOŠ Obchodné a rozbili jej bočnú sklenenú tabuľu. Za bleskovú opravu ďakujeme Dopravnému podniku.
Cez víkend sa vandali vyšantili na nedávno inštalovanej zastávke MHD pri SOŠ Obchodné a rozbili jej bočnú sklenenú tabuľu. Zastávky slúžia nám všetkým a chránia nás počas čakania na MHD pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Takéto veci by sa v našom okolí nemali stávať ak chceme, aby sme žili v kultúrnom prostredí.
O pomoc ma požiadala pani Voleková z Rybničnej. Zastávky sú v správe Dopravného podniku, ktorému touto cestou ďakujem za rýchlu reakciu a neskutočne rýchle uvedenie zastávky do pôvodného stavu. Stalo sa tak do 24 hodín od môjho nahlásenia. Nedá mi nespomenúť, že takéto rýchle reakcie neboli v minulosti pravidlom. Verím, že sa takéto a podobné prípady už opakovať nebudú.
Súbory na stiahnutie
Názov | Veľkosť | Formát | Dátum | Zoradiť podľa: |
---|---|---|---|---|
rozbita zastavka rybnicna | Veľkosť: 114.5 kB | Formát: jpg | Dátum: 30.9.2020 | |
opravena zastavka | Veľkosť: 131.7 kB | Formát: jpg | Dátum: 30.9.2020 |
Komentáre
Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.