OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Za primátora Hl. mesta Sr Bratislavy bol zvolený

  1. Matúš Vallo, Ing. arch., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia

Za mestských poslancov boli zvolení

  1. Lenka Antalová Plavuchová, Mgr., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  2. Zuzana Aufrichtová, Ing. arch., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  3. Katarína Augustinič, Ing., nezávislá kandidátka
  4. Adam Berka, Mgr. art., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  5. Michal Brat, Mgr. PhD, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  6. Ján Budaj, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  7. Ján Buocik, Mgr., nezávislý kandidát
  8. Peter Cmorej, Mgr. Ing., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  9. Dana Čahojová, MUDr., nezávislá kandidátka
  10. Monika Debnárová, Ing., nezávislá kandidátka
  11. Vladimír Dolinay, Mgr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  12. Gabriela Ferenčáková, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  13. Gábor Grendel, Mgr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  14. Peter Hochschorner, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  15. Ján Hrčka, Ing., nezávislý kandidát
  16. Martin Chren, Ing., nezávislý kandidát
  17. Radovan Jenčík, nezávislý kandidát
  18. Juraj Káčer, Ing., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  19. Ján Karman, Ing., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  20. Tomáš Korček, JUDr., nezávislý kandidát
  21. Ľuboš Krajčír, PhDr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  22. Tatiana Kratochvílová, Ing., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia Jozef Krúpa, Ing., nezávislý kandidát
  23. Rastislav Kunst, Mgr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  24. Martin Kuruc, JUDr. Ing., nezávislý kandidát
  25. Roman Lamoš, Ing., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  26. Peter Lenč, Ing., nezávislý kandidát
  27. Jakub Mrva, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  28. Alžbeta Ožvaldová, PhDr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  29. Tomáš Palkovič, Mgr., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  30. Elena Pätoprstá, Ing. arch. Mgr. art., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  31. Peter Pilinský, Mgr., nezávislý kandidát
  32. Jana Poláčiková, PhDr., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  33. Igor Polakovič, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  34. Peter Strapák, Ing., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  35. Soňa Svoreňová, Ing., nezávislá kandidátka
  36. Lucia Štasselová, Ing. arch. , Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  37. Rastislav Tešovič, Mgr., nezávislý kandidát
  38. Jozef Uhler, JUDr., Mgr., nezávislý kandidát
  39. Matúš Vallo, Ing. arch., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  40. Jakub Vallo, MUDr., Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  41. Milan Vetrák, JUDr., PhD., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
  42. Martin Vlačiky, Mgr., PhD., nezávislý kandidát
  43. Branislav Záhradník, JUDr. PhDr., nezávislý kandidát
  44. Zdenka Zaťovičová, Mgr., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a Solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.